Забронювати квартиру

  Дякуємо!

  Вашу заявку прийнято.
  Наші менеджери передзвонять Вам найближчим часом

  Заказати дзвінок

   Молоде і зелене – місто Южне

   Молоде і зелене – місто Южне, якому лише тридцять років. Останнім часом тут активно розвиваються малий та середній бізнес. Вже зараз загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності близько 2000. Для населення 35 тис. осіб це дуже непогано. Вся інфраструктура міста спочатку створювалася навколо двох китів – Южненського морського торговельного порту та Одеського припортового заводу. Тому з нерухомих житлових об’єктів тут лише багатоповерхівки та дачі.

    

    

   Комфортне та затишне місто на березі Чорного моря

   У місті добре розвинена туристична інфраструктура. Особлива визначна пам’ятка міста – це світломузичний фонтан на центральній площі та спортивний комплекс «Олімп».

    

    

   Житловий масив зводиться у 2-му мікрорайоні Южне

   Будівництво будинку, компанія веде у другому мікрорайоні молодого та перспективного міста Южне, Одеської області. Безпосередня близькість до моря (перша смуга) гарантує кожному жителю будинку чисте морське повітря. 300 метрів відокремлюють наші будинки від пісочних пляжів Южне.

    

    

    

    

    

    

   Інфраструктура міста Южне

    

   Водограй

   Фонтан являє собою модель сонячної системи. Безліч пінних форсунок, гранітні кулі, підсвічування та різні режими функціонування струменів роблять фонтан надзвичайно красивим як вдень, так і у вечірні години.

    

   Спорткомплекс «Олімп»

   Спорткомплекс «Олімп» – одна з найкращих спортивних споруд України – був збудований у 2004 році. Вперше у шанувальників здорового способу життя з’явилася можливість отримувати різноманітні і, що найголовніше, якісні послуги, що відповідають світовим стандартам та вимогам.

    

   Транспорт

   Щоб дістатися до Одеси автобусом або маршруткою, витратите близько 60 хвилин. Дорога коштуватиме 13 гривень. А от містом – на таксі в будь-який кінець – 10 гривень чи міською маршруткою – за 1.5 гривні.

    

   Інфраструктура та комунальні комунікації

   Великий плюс для тих, хто збирається купити квартиру тут, – це нові будинки та нові комунікації. У місті є централізована система водозабезпечення, каналізації, теплопостачання та газозабезпечення. Не буває дратівливих відключень, і аварії трапляються дуже рідко.

   У місті є поліклініка. Нещодавно відкрилася лікарня. Крім того, є супермаркети, ринки та невеликі продовольчі кіоски.

    

   Виховання та освіта

   Вивчити свою дитину можна в одній із 4-х шкіл, для дітей молодшого віку – 4 дитячі садки з великими територіями. Слабкою ланкою в місті вважається індустрія розваг – всього пара кафе та один нічний клуб. А ось спорткомплексу Южне може позаздрити навіть Одеса – тут надається весь список сучасних послуг.

    

   Перспективи

   Перспективи міста-порту Южне у розвитку як промислової сфери, так і туристично-рекреаційної. Наразі триває будівництво додаткових причалів порту, розвивається нафтотермінал Одеса-Броди. У житловій зоні міста вже розпочали будівництво двох нових мікрорайонів зі школами, дитячими садками та магазинами. Вже відкрито Будинок медичних працівників, здано в експлуатацію клуб юних техніків «Чорноморець», міський стадіон. Побудували велику молодіжну дискотеку.

    

   Виберіть квартиру за параметрами

   Житловий комплекс


   Загальна площа (м2)

   Поверх

   Кількість кімнат

   Вибрати квартиру